Anglicko-český slovník

Slovo k překladu:
z: do:

Česko-anglický slovník online a naopak

Při vypracovávání domácích úkolů, nebo některých pracovních povinností do zaměstnání, které se týkají anglického jazyka, lze rychle a spolehlivě využít klasický knižní slovník. Ne vždy nám ale dokáže poradit s jakýmkoliv textem. Týká se to především složitějších odborných výrazů nebo novějších slangových textů. Některé slovníky mohou být navíc zkrácené nebo zastaralé. Nemáme nikdy jistotu, že v nich najdeme přesně to, co potřebujeme.

Pokud si chcete být vždy jistí, že bez problémů přeložíte každý anglický text, využijte raději náš internetový anglicko-český slovník, který je pravidelně aktualizován a nemůže se mu tedy stát, že by některé slovo nedokázal přeložit. Velmi uspokojivě si poradí i s odbornými výrazy, které spolehlivě vysvětlí pomocí některých synonym či jiných výrazů. Moderní slovník anglicko-český má dokonce i smysl pro humor a dokáže úspěšně překládat anglické vtipy.

Přitom stačí potřebné slovíčko zapsat do příslušné kolonky a jedním kliknutím tlačítka myši jej přeložíte. Tato databáze navíc obsahuje mnoho různých synonym a ve spojení s jinými slovíčky vám pak celkový text dá mnohem větší smysl. To platí při překladu z angličtiny do češtiny ale také obráceně.

Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.

Kromě služeb, které nabízí slovník anglicko-český, můžete u nás najít také překladač, které vám nabízí překlad celých textů.